Volleyball
>
Poland

PlusLiga

2023/2024

  • Summary
  • Results
  • Fixtures
  • Standings
  • Rankings
  • Archive

Standings

  • Total
  • Home
  • Away
#
Team
M
W
L
SF
SA
PTS
Form
1.

Jastrzębski Wg

30
25
5
80:27
27
75
W
W
L
W
W
2.

AVW Zawiercie

30
24
6
79:34
34
70
L
W
W
W
W
3.

Verva Warszawa

30
23
7
76:32
32
69
W
L
L
W
W
4.

Resovia Rzesz.

30
22
8
74:42
42
61
W
W
W
L
W
5.

Trefl Gdańsk

30
17
13
65:49
49
54
L
W
W
L
W
6.

Politechnika

30
18
12
66:53
53
52
L
L
W
W
W
7.

Stal Nysa

30
15
15
61:60
60
46
W
L
W
W
L
8.

AZS Olsztyn

30
13
17
59:60
60
45
W
W
L
L
L
9.

Skra Bełchatów

30
15
15
54:60
60
42
W
L
W
L
L
10.

Kędzierzyn-Koź

30
13
17
51:58
58
39
L
L
L
L
L
11.

Barkom Każany

30
13
17
51:64
64
38
L
L
L
W
W
12.

Ślepsk Suwałki

30
10
20
42:70
70
29
L
W
W
L
L
13.

Cuprum Lubin

30
9
21
43:71
71
29
W
W
L
W
W
14.

GKS Katowice

30
9
21
42:73
73
27
W
L
W
L
L
15.

KS Norwid

30
7
23
34:77
77
24
L
L
L
L
L
16.

CC Radom

30
7
23
29:76
76
20
L
W
L
W
L

Championship Playoffs

Relegation

#
Team
M
W
L
SF
SA
PTS
Form
1.

AVW Zawiercie

15
14
1
42:14
14
39
W
W
W
W
W
2.

Jastrzębski Wg

15
13
2
40:11
11
39
W
W
L
W
W
3.

Verva Warszawa

15
13
2
42:14
14
38
L
W
W
W
W
4.

Resovia Rzesz.

15
12
3
39:17
17
34
W
W
W
L
W
5.

Trefl Gdańsk

15
10
5
37:21
21
31
W
L
W
L
W
6.

Politechnika

15
10
5
34:23
23
28
L
W
W
L
W
7.

Stal Nysa

15
9
6
34:26
26
28
W
W
L
W
W
8.

AZS Olsztyn

15
7
8
31:29
29
25
W
L
L
W
W
9.

Skra Bełchatów

15
8
7
28:27
27
23
W
W
W
L
W
10.

Barkom Każany

15
7
8
28:32
32
21
L
W
W
W
L
11.

GKS Katowice

15
7
8
26:31
31
19
W
W
L
W
W
12.

Cuprum Lubin

15
6
9
25:32
32
18
W
W
L
L
L
13.

Kędzierzyn-Koź

15
6
9
27:33
33
17
L
L
W
L
W
14.

Ślepsk Suwałki

15
6
9
22:34
34
16
W
L
L
W
L
15.

CC Radom

15
5
10
20:33
33
16
L
W
W
W
L
16.

KS Norwid

15
4
11
16:38
38
12
L
L
L
W
L
#
Team
M
W
L
SF
SA
PTS
Form
1.

Jastrzębski Wg

15
12
3
40:16
16
36
W
L
W
W
W
2.

Verva Warszawa

15
10
5
34:18
18
31
W
L
L
W
L
3.

AVW Zawiercie

15
10
5
37:20
20
31
L
W
L
W
W
4.

Resovia Rzesz.

15
10
5
35:25
25
27
W
L
W
W
L
5.

Politechnika

15
8
7
32:30
30
24
L
W
W
L
W
6.

Trefl Gdańsk

15
7
8
28:28
28
23
L
W
W
L
L
7.

Kędzierzyn-Koź

15
7
8
24:25
25
22
L
L
L
L
W
8.

AZS Olsztyn

15
6
9
28:31
31
20
W
L
L
L
W
9.

Skra Bełchatów

15
7
8
26:33
33
19
L
L
L
L
W
10.

Stal Nysa

15
6
9
27:34
34
18
L
W
W
L
L
11.

Barkom Każany

15
6
9
23:32
32
17
L
L
W
L
W
12.

Ślepsk Suwałki

15
4
11
20:36
36
13
L
W
L
L
L
13.

KS Norwid

15
3
12
18:39
39
12
L
L
L
W
L
14.

Cuprum Lubin

15
3
12
18:39
39
11
W
L
W
L
L
15.

GKS Katowice

15
2
13
16:42
42
8
L
L
L
L
L
16.

CC Radom

15
2
13
9:43
43
4
W
L
L
L
L

Top Scorers

#
Player
Team
PTS
1

Alan Souza

Indykpol AZS Olsztyn

OLS

625
2

Karol Butryn

Aluron Virtu Warta Zawiercie

VWZ

601
3

Bartłomiej Bołądź

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

581
4

Kewin Sasak

Trefl Gdańsk

GDA

541
5

Vasyl Tupchii

Barkom Każany Lviv

BAR

531
6

Artur Szalpuk

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

508
7

Tomasz Fornal

Jastrzębski Węgiel

JWG

504
8

Bartosz Filipiak

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

503
9

Dawid Konarski

PGE Skra Bełchatów

BCH

491
10

Dawid Dulski

KS Norwid Częstochowa

NOR

479

Final

Apr 28
08:45 AM
Jastrzębski Wg
AVW Zawiercie
3
1
Apr 27
12:00 PM
Jastrzębski Wg
AVW Zawiercie
1
3
Apr 24
02:30 PM
AVW Zawiercie
Jastrzębski Wg
0
3

3rd Place

Apr 26
02:30 PM
Verva Warszawa
Resovia Rzesz.
3
0
Apr 23
02:30 PM
Resovia Rzesz.
Verva Warszawa
0
3

5th Place

Apr 22
02:30 PM
Trefl Gdańsk
Politechnika
1
3
Apr 18
02:30 PM
Politechnika
Trefl Gdańsk
3
0

13th Place

Apr 22
11:30 AM
Cuprum Lubin
GKS Katowice
3
1
Apr 15
02:30 PM
GKS Katowice
Cuprum Lubin
3
0

11th Place

Apr 21
02:30 PM
Barkom Każany
Ślepsk Suwałki
1
3
Apr 15
11:30 AM
Ślepsk Suwałki
Barkom Każany
3
0

7th Place

Apr 21
08:45 AM
Stal Nysa
AZS Olsztyn
3
1
Apr 18
11:30 AM
AZS Olsztyn
Stal Nysa
3
1

Semi-finals

Apr 20
11:30 AM
AVW Zawiercie
Verva Warszawa
3
1
Apr 20
08:45 AM
Jastrzębski Wg
Resovia Rzesz.
3
2
Apr 17
02:30 PM
Verva Warszawa
AVW Zawiercie
0
3
Apr 17
11:30 AM
Resovia Rzesz.
Jastrzębski Wg
2
3

9th Place

Apr 17
09:00 AM
Skra Bełchatów
Kędzierzyn-Koź
2
3
Apr 14
02:30 PM
Kędzierzyn-Koź
Skra Bełchatów
1
3

Quarter-finals

Apr 14
11:30 AM
Resovia Rzesz.
Trefl Gdańsk
3
1
Apr 14
08:45 AM
Verva Warszawa
Politechnika
0
3
Apr 13
11:30 AM
AVW Zawiercie
Stal Nysa
3
2
Apr 13
08:45 AM
Jastrzębski Wg
AZS Olsztyn
3
1
Apr 11
03:00 PM
Politechnika
Verva Warszawa
1
3
Apr 11
12:20 PM
Trefl Gdańsk
Resovia Rzesz.
2
3
Apr 10
03:00 PM
Stal Nysa
AVW Zawiercie
0
3
Apr 10
12:20 PM
AZS Olsztyn
Jastrzębski Wg
0
3

Regular Season

Round 30

Apr 8
02:30 PM
CC Radom
Cuprum Lubin
1
3
Apr 8
11:30 AM
GKS Katowice
Politechnika
3
1
Apr 7
02:30 PM
KS Norwid
Verva Warszawa
0
3
Apr 7
11:30 AM
Skra Bełchatów
Barkom Każany
3
0
Apr 7
08:45 AM
Resovia Rzesz.
Trefl Gdańsk
3
1
Apr 6
02:30 PM
Stal Nysa
AVW Zawiercie
3
1
Apr 6
11:30 AM
AZS Olsztyn
Ślepsk Suwałki
3
1
Apr 6
08:45 AM
Jastrzębski Wg
Kędzierzyn-Koź
3
1

Round 29

Apr 4
02:30 PM
Barkom Każany
CC Radom
2
3
Apr 4
11:30 AM
Trefl Gdańsk
KS Norwid
3
0
Apr 3
03:00 PM
Verva Warszawa
AZS Olsztyn
2
3
Apr 3
12:20 PM
Politechnika
Resovia Rzesz.
1
3
Apr 3
09:45 AM
Jastrzębski Wg
Skra Bełchatów
3
0
Apr 2
03:00 PM
AVW Zawiercie
Kędzierzyn-Koź
3
0
Apr 2
09:45 AM
Ślepsk Suwałki
Stal Nysa
3
2
Apr 1
02:30 PM
Cuprum Lubin
GKS Katowice
3
0

Round 28

Mar 30
03:30 PM
KS Norwid
Politechnika
0
3
Mar 30
12:30 PM
AZS Olsztyn
Trefl Gdańsk
1
3
Mar 30
09:45 AM
Jastrzębski Wg
AVW Zawiercie
1
3
Mar 30
07:30 AM
Skra Bełchatów
CC Radom
3
1
Mar 29
03:30 PM
Kędzierzyn-Koź
Ślepsk Suwałki
1
3
Mar 29
12:30 PM
Stal Nysa
Verva Warszawa
3
2
Mar 28
03:30 PM
GKS Katowice
Barkom Każany
3
2
Mar 28
12:30 PM
Resovia Rzesz.
Cuprum Lubin
3
0

Round 27

Mar 25
03:30 PM
Verva Warszawa
Kędzierzyn-Koź
3
2
Mar 25
12:30 PM
CC Radom
GKS Katowice
3
0
Mar 24
03:30 PM
AVW Zawiercie
Skra Bełchatów
3
1
Mar 24
12:30 PM
Ślepsk Suwałki
Jastrzębski Wg
2
3
Mar 24
09:45 AM
Politechnika
AZS Olsztyn
3
2
Mar 23
12:30 PM
Cuprum Lubin
KS Norwid
3
2
Mar 22
03:30 PM
Barkom Każany
Resovia Rzesz.
3
1
Mar 22
12:30 PM
Trefl Gdańsk
Stal Nysa
1
3

Round 23

Mar 20
03:30 PM
Verva Warszawa
Skra Bełchatów
3
0

Round 26

Mar 19
03:30 PM
KS Norwid
Barkom Każany
0
3
Mar 18
12:30 PM
AZS Olsztyn
Cuprum Lubin
2
3
Mar 17
03:30 PM
AVW Zawiercie
Ślepsk Suwałki
3
2
Mar 17
01:00 PM
Kędzierzyn-Koź
Trefl Gdańsk
1
3
Mar 16
03:30 PM
Jastrzębski Wg
Verva Warszawa
3
0
Mar 15
03:30 PM
Resovia Rzesz.
CC Radom
3
0
Mar 15
12:30 PM
Skra Bełchatów
GKS Katowice
3
1
Mar 13
12:15 PM
Stal Nysa
Politechnika
1
3

Round 25

Mar 11
12:30 PM
CC Radom
KS Norwid
3
0
Mar 10
03:30 PM
Cuprum Lubin
Stal Nysa
2
3
Mar 10
12:30 PM
Verva Warszawa
AVW Zawiercie
3
1
Mar 10
09:45 AM
Politechnika
Kędzierzyn-Koź
3
0
Mar 9
02:30 PM
Barkom Każany
AZS Olsztyn
3
0
Mar 9
11:30 AM
Trefl Gdańsk
Jastrzębski Wg
3
2
Mar 9
08:45 AM
GKS Katowice
Resovia Rzesz.
2
3

Round 24

Mar 7
12:20 PM
Ślepsk Suwałki
Verva Warszawa
1
3
Mar 7
09:45 AM
Jastrzębski Wg
Politechnika
3
0
Mar 6
03:00 PM
Skra Bełchatów
Resovia Rzesz.
0
3
Mar 6
12:20 PM
Trefl Gdańsk
AVW Zawiercie
2
3
Mar 6
09:45 AM
KS Norwid
GKS Katowice
3
2
Mar 5
03:00 PM
Stal Nysa
Barkom Każany
3
0
Mar 5
12:20 PM
AZS Olsztyn
CC Radom
3
1
Mar 5
09:45 AM
Cuprum Lubin
Kędzierzyn-Koź
0
3

Round 16

Mar 1
02:30 PM
Barkom Każany
Cuprum Lubin
3
2

Round 19

Mar 1
11:30 AM
KS Norwid
Kędzierzyn-Koź
0
3

Round 25

Feb 29
11:00 AM
Ślepsk Suwałki
Skra Bełchatów
3
2

Round 23

Feb 26
02:30 PM
CC Radom
Stal Nysa
3
1
Feb 26
11:30 AM
GKS Katowice
AZS Olsztyn
3
2
Feb 25
11:30 AM
Trefl Gdańsk
Ślepsk Suwałki
3
1
Feb 25
08:45 AM
Resovia Rzesz.
KS Norwid
1
3
Feb 24
02:30 PM
Politechnika
AVW Zawiercie
0
3
Feb 24
11:30 AM
Cuprum Lubin
Jastrzębski Wg
1
3
Feb 24
08:45 AM
Barkom Każany
Kędzierzyn-Koź
1
3

Round 22

Feb 19
11:30 AM
Stal Nysa
GKS Katowice
3
1
Feb 18
02:30 PM
Skra Bełchatów
KS Norwid
3
0
Feb 18
11:30 AM
Ślepsk Suwałki
Politechnika
1
3
Feb 18
08:45 AM
Verva Warszawa
Trefl Gdańsk
3
0
Feb 17
02:30 PM
AVW Zawiercie
Cuprum Lubin
3
1
Feb 17
11:30 AM
Jastrzębski Wg
Barkom Każany
0
3
Feb 17
08:45 AM
AZS Olsztyn
Resovia Rzesz.
3
1
Feb 16
02:30 PM
Kędzierzyn-Koź
CC Radom
3
0

Round 21

Feb 12
02:30 PM
Cuprum Lubin
Ślepsk Suwałki
3
1
Feb 11
02:30 PM
Barkom Każany
AVW Zawiercie
3
2
Feb 11
11:30 AM
Trefl Gdańsk
Skra Bełchatów
2
3
Feb 11
08:45 AM
Politechnika
Verva Warszawa
3
1
Feb 10
02:30 PM
GKS Katowice
Kędzierzyn-Koź
3
0
Feb 10
11:30 AM
CC Radom
Jastrzębski Wg
0
3
Feb 10
08:45 AM
Resovia Rzesz.
Stal Nysa
3
1
Feb 7
02:30 PM
KS Norwid
AZS Olsztyn
0
3

Round 20

Feb 7
11:30 AM
Trefl Gdańsk
Politechnika
3
2
Feb 4
02:30 PM
Verva Warszawa
Cuprum Lubin
3
0
Feb 4
11:30 AM
AVW Zawiercie
CC Radom
3
0
Feb 4
08:45 AM
Kędzierzyn-Koź
Resovia Rzesz.
0
3
Feb 3
02:30 PM
Ślepsk Suwałki
Barkom Każany
0
3
Feb 3
08:45 AM
Jastrzębski Wg
GKS Katowice
3
1
Feb 2
02:30 PM
Stal Nysa
KS Norwid
3
2
Feb 2
11:30 AM
Skra Bełchatów
AZS Olsztyn
0
3

Round 19

Jan 30
11:30 AM
Cuprum Lubin
Trefl Gdańsk
3
2
Jan 29
02:30 PM
CC Radom
Ślepsk Suwałki
3
1
Jan 29
11:30 AM
AZS Olsztyn
Stal Nysa
2
3
Jan 28
11:30 AM
GKS Katowice
AVW Zawiercie
1
3
Jan 28
08:45 AM
Resovia Rzesz.
Jastrzębski Wg
1
3
Jan 27
11:30 AM
Barkom Każany
Verva Warszawa
0
3
Jan 27
08:45 AM
Politechnika
Skra Bełchatów
3
0

Round 18

Jan 25
03:00 PM
Ślepsk Suwałki
GKS Katowice
3
2
Jan 25
12:20 PM
AVW Zawiercie
Resovia Rzesz.
3
1
Jan 25
09:45 AM
Kędzierzyn-Koź
AZS Olsztyn
3
2
Jan 24
03:00 PM
Verva Warszawa
CC Radom
3
0
Jan 24
12:20 PM
Trefl Gdańsk
Barkom Każany
3
0
Jan 24
09:45 AM
Skra Bełchatów
Stal Nysa
3
1
Jan 23
02:30 PM
Jastrzębski Wg
KS Norwid
3
0
Jan 23
11:30 AM
Politechnika
Cuprum Lubin
3
2

Round 17

Jan 21
11:30 AM
KS Norwid
AVW Zawiercie
0
3
Jan 21
08:45 AM
Resovia Rzesz.
Ślepsk Suwałki
3
1
Jan 20
02:30 PM
Trefl Gdańsk
CC Radom
3
0
Jan 20
11:30 AM
Stal Nysa
Kędzierzyn-Koź
0
3
Jan 20
08:45 AM
AZS Olsztyn
Jastrzębski Wg
0
3
Jan 19
02:30 PM
GKS Katowice
Verva Warszawa
0
3
Jan 19
11:30 AM
Barkom Każany
Politechnika
3
1
Jan 18
11:30 AM
Cuprum Lubin
Skra Bełchatów
1
3

Round 16

Jan 14
02:30 PM
Trefl Gdańsk
GKS Katowice
2
3
Jan 14
11:30 AM
Jastrzębski Wg
Stal Nysa
3
1
Jan 14
08:45 AM
Skra Bełchatów
Kędzierzyn-Koź
3
0
Jan 13
11:30 AM
AVW Zawiercie
AZS Olsztyn
3
2
Jan 13
08:45 AM
Verva Warszawa
Resovia Rzesz.
1
3
Jan 12
02:30 PM
CC Radom
Politechnika
0
3
Jan 12
11:30 AM
Ślepsk Suwałki
KS Norwid
3
0

Round 15

Jan 8
11:30 AM
Cuprum Lubin
CC Radom
3
0
Jan 7
02:30 PM
Politechnika
GKS Katowice
3
0
Jan 7
11:30 AM
Ślepsk Suwałki
AZS Olsztyn
3
1
Jan 7
08:45 AM
AVW Zawiercie
Stal Nysa
3
0
Jan 6
08:45 AM
Trefl Gdańsk
Resovia Rzesz.
3
1
Jan 6
06:30 AM
Kędzierzyn-Koź
Jastrzębski Wg
1
3
Jan 5
02:30 PM
Verva Warszawa
KS Norwid
3
1
Jan 5
11:30 AM
Barkom Każany
Skra Bełchatów
2
3

Round 14

Jan 4
12:20 PM
GKS Katowice
Cuprum Lubin
3
0
Jan 4
09:45 AM
Stal Nysa
Ślepsk Suwałki
3
0
Jan 3
03:00 PM
Resovia Rzesz.
Politechnika
3
2
Jan 3
12:20 PM
Kędzierzyn-Koź
AVW Zawiercie
1
3
Jan 3
09:45 AM
KS Norwid
Trefl Gdańsk
3
1
Jan 2
03:00 PM
Skra Bełchatów
Jastrzębski Wg
1
3
Jan 2
12:20 PM
CC Radom
Barkom Każany
3
1
Jan 2
09:45 AM
AZS Olsztyn
Verva Warszawa
3
0

Round 13

Dec 30
02:30 PM
Barkom Każany
GKS Katowice
1
3

Round 5

Dec 30
11:30 AM
AZS Olsztyn
Skra Bełchatów
1
3

Round 13

Dec 30
08:45 AM
AVW Zawiercie
Jastrzębski Wg
3
1
Dec 29
02:30 PM
Verva Warszawa
Stal Nysa
3
0
Dec 29
11:30 AM
Cuprum Lubin
Resovia Rzesz.
1
3
Dec 23
02:30 PM
CC Radom
Skra Bełchatów
1
3
Dec 23
11:30 AM
Trefl Gdańsk
AZS Olsztyn
3
0
Dec 22
02:30 PM
Politechnika
KS Norwid
1
3
Dec 22
11:30 AM
Ślepsk Suwałki
Kędzierzyn-Koź
0
3

Round 10

Dec 21
02:30 PM
Stal Nysa
Cuprum Lubin
3
1

Round 12

Dec 18
02:30 PM
Resovia Rzesz.
Barkom Każany
3
1
Dec 17
02:30 PM
Stal Nysa
Trefl Gdańsk
3
0
Dec 17
11:30 AM
AZS Olsztyn
Politechnika
2
3
Dec 17
08:45 AM
Skra Bełchatów
AVW Zawiercie
0
3
Dec 16
02:30 PM
KS Norwid
Cuprum Lubin
3
1
Dec 16
11:30 AM
Jastrzębski Wg
Ślepsk Suwałki
3
0
Dec 16
08:45 AM
Kędzierzyn-Koź
Verva Warszawa
1
3
Dec 15
02:30 PM
GKS Katowice
CC Radom
3
0

Round 11

Dec 11
02:30 PM
Politechnika
Stal Nysa
3
1
Dec 11
11:30 AM
CC Radom
Resovia Rzesz.
2
3
Dec 10
02:30 PM
Barkom Każany
KS Norwid
3
1
Dec 10
11:30 AM
Verva Warszawa
Jastrzębski Wg
3
1
Dec 10
08:45 AM
Trefl Gdańsk
Kędzierzyn-Koź
3
0
Dec 9
02:30 PM
Cuprum Lubin
AZS Olsztyn
0
3
Dec 9
11:30 AM
GKS Katowice
Skra Bełchatów
0
3
Dec 9
08:45 AM
Ślepsk Suwałki
AVW Zawiercie
0
3

Round 10

Dec 7
09:45 AM
KS Norwid
CC Radom
2
3
Dec 6
03:00 PM
AZS Olsztyn
Barkom Każany
2
3
Dec 6
12:20 PM
AVW Zawiercie
Verva Warszawa
0
3
Dec 6
09:45 AM
Kędzierzyn-Koź
Politechnika
2
3
Dec 5
03:00 PM
Jastrzębski Wg
Trefl Gdańsk
3
0
Dec 5
12:20 PM
Resovia Rzesz.
GKS Katowice
3
0
Dec 5
09:45 AM
Skra Bełchatów
Ślepsk Suwałki
1
3

Round 9

Dec 3
11:30 AM
Kędzierzyn-Koź
Cuprum Lubin
3
0
Dec 3
08:45 AM
AVW Zawiercie
Trefl Gdańsk
3
1
Dec 2
02:30 PM
Politechnika
Jastrzębski Wg
0
3
Dec 2
11:30 AM
Verva Warszawa
Ślepsk Suwałki
3
0
Dec 2
08:45 AM
Resovia Rzesz.
Skra Bełchatów
3
0
Dec 1
02:30 PM
CC Radom
AZS Olsztyn
0
3
Dec 1
11:30 AM
GKS Katowice
KS Norwid
3
2
Nov 30
11:30 AM
Barkom Każany
Stal Nysa
1
3

Round 8

Nov 27
11:30 AM
AZS Olsztyn
GKS Katowice
3
0
Nov 26
02:30 PM
AVW Zawiercie
Politechnika
3
0
Nov 26
11:30 AM
KS Norwid
Resovia Rzesz.
1
3
Nov 26
08:45 AM
Stal Nysa
CC Radom
3
1
Nov 25
02:30 PM
Jastrzębski Wg
Cuprum Lubin
3
0
Nov 25
11:30 AM
Kędzierzyn-Koź
Barkom Każany
1
3
Nov 25
08:45 AM
Skra Bełchatów
Verva Warszawa
3
1
Nov 24
11:30 AM
Ślepsk Suwałki
Trefl Gdańsk
0
3

Round 7

Nov 20
02:30 PM
Politechnika
Ślepsk Suwałki
3
0
Nov 20
11:30 AM
Cuprum Lubin
AVW Zawiercie
0
3
Nov 19
02:30 PM
GKS Katowice
Stal Nysa
1
3
Nov 19
11:30 AM
Barkom Każany
Jastrzębski Wg
0
3
Nov 19
08:45 AM
CC Radom
Kędzierzyn-Koź
0
3
Nov 18
02:30 PM
KS Norwid
Skra Bełchatów
3
1
Nov 18
11:30 AM
Trefl Gdańsk
Verva Warszawa
0
3
Nov 18
08:45 AM
Resovia Rzesz.
AZS Olsztyn
3
0

Round 6

Nov 16
03:00 PM
AVW Zawiercie
Barkom Każany
3
0
Nov 16
12:30 PM
Ślepsk Suwałki
Cuprum Lubin
0
3
Nov 16
10:00 AM
Jastrzębski Wg
CC Radom
3
0
Nov 15
03:00 PM
Verva Warszawa
Politechnika
3
2
Nov 15
12:30 PM
AZS Olsztyn
KS Norwid
3
1
Nov 15
10:00 AM
Stal Nysa
Resovia Rzesz.
2
3
Nov 14
02:30 PM
Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk
1
3
Nov 14
11:30 AM
Kędzierzyn-Koź
GKS Katowice
3
1

Round 5

Nov 13
11:30 AM
CC Radom
AVW Zawiercie
0
3
Nov 12
02:30 PM
Barkom Każany
Ślepsk Suwałki
3
1
Nov 12
08:45 AM
KS Norwid
Stal Nysa
0
3
Nov 11
11:30 AM
GKS Katowice
Jastrzębski Wg
1
3
Nov 11
08:45 AM
Resovia Rzesz.
Kędzierzyn-Koź
3
0
Nov 10
02:30 PM
Politechnika
Trefl Gdańsk
3
2

Round 2

Nov 9
02:30 PM
AVW Zawiercie
KS Norwid
3
0

Round 5

Nov 9
11:30 AM
Cuprum Lubin
Verva Warszawa
0
3

Round 4

Nov 8
11:30 AM
Jastrzębski Wg
Resovia Rzesz.
3
1
Nov 6
02:30 PM
Kędzierzyn-Koź
KS Norwid
1
3
Nov 5
11:30 AM
AVW Zawiercie
GKS Katowice
3
2
Nov 5
08:45 AM
Ślepsk Suwałki
CC Radom
3
0
Nov 4
03:30 PM
Verva Warszawa
Barkom Każany
3
1
Nov 4
12:30 PM
Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin
3
0
Nov 4
09:45 AM
Stal Nysa
AZS Olsztyn
2
3
Nov 2
12:30 PM
Skra Bełchatów
Politechnika
1
3

Round 3

Oct 30
12:30 PM
GKS Katowice
Ślepsk Suwałki
0
3
Oct 29
03:30 PM
Cuprum Lubin
Politechnika
2
3
Oct 29
12:30 PM
Barkom Każany
Trefl Gdańsk
0
3
Oct 29
09:45 AM
Resovia Rzesz.
AVW Zawiercie
3
2
Oct 28
02:30 PM
KS Norwid
Jastrzębski Wg
0
3
Oct 28
11:30 AM
CC Radom
Verva Warszawa
0
3
Oct 28
08:45 AM
AZS Olsztyn
Kędzierzyn-Koź
0
3
Oct 27
02:30 PM
Stal Nysa
Skra Bełchatów
2
3

Round 2

Oct 26
12:30 PM
Politechnika
Barkom Każany
2
3
Oct 26
10:00 AM
Ślepsk Suwałki
Resovia Rzesz.
0
3
Oct 25
03:00 PM
Verva Warszawa
GKS Katowice
3
0
Oct 25
10:00 AM
CC Radom
Trefl Gdańsk
1
3
Oct 24
03:00 PM
Kędzierzyn-Koź
Stal Nysa
3
2
Oct 24
12:30 PM
Jastrzębski Wg
AZS Olsztyn
3
1
Oct 24
10:00 AM
Skra Bełchatów
Cuprum Lubin
3
2

Round 1

Oct 23
11:30 AM
KS Norwid
Ślepsk Suwałki
1
3
Oct 22
02:30 PM
GKS Katowice
Trefl Gdańsk
0
3
Oct 22
08:45 AM
Resovia Rzesz.
Verva Warszawa
1
3
Oct 21
02:30 PM
AZS Olsztyn
AVW Zawiercie
3
1
Oct 21
11:30 AM
Cuprum Lubin
Barkom Każany
3
0
Oct 21
08:45 AM
Kędzierzyn-Koź
Skra Bełchatów
3
1
Oct 20
02:30 PM
Politechnika
CC Radom
3
0
Oct 20
11:30 AM
Stal Nysa
Jastrzębski Wg
0
3
  • Total
  • Home
  • Away
#
Team
M
W
L
SF
SA
PTS
Form
1.

Jastrzębski Wg

30
25
5
80:27
27
75
W
W
L
W
W
2.

AVW Zawiercie

30
24
6
79:34
34
70
L
W
W
W
W
3.

Verva Warszawa

30
23
7
76:32
32
69
W
L
L
W
W
4.

Resovia Rzesz.

30
22
8
74:42
42
61
W
W
W
L
W
5.

Trefl Gdańsk

30
17
13
65:49
49
54
L
W
W
L
W
6.

Politechnika

30
18
12
66:53
53
52
L
L
W
W
W
7.

Stal Nysa

30
15
15
61:60
60
46
W
L
W
W
L
8.

AZS Olsztyn

30
13
17
59:60
60
45
W
W
L
L
L
9.

Skra Bełchatów

30
15
15
54:60
60
42
W
L
W
L
L
10.

Kędzierzyn-Koź

30
13
17
51:58
58
39
L
L
L
L
L
11.

Barkom Każany

30
13
17
51:64
64
38
L
L
L
W
W
12.

Ślepsk Suwałki

30
10
20
42:70
70
29
L
W
W
L
L
13.

Cuprum Lubin

30
9
21
43:71
71
29
W
W
L
W
W
14.

GKS Katowice

30
9
21
42:73
73
27
W
L
W
L
L
15.

KS Norwid

30
7
23
34:77
77
24
L
L
L
L
L
16.

CC Radom

30
7
23
29:76
76
20
L
W
L
W
L

Championship Playoffs

Relegation

#
Team
M
W
L
SF
SA
PTS
Form
1.

AVW Zawiercie

15
14
1
42:14
14
39
W
W
W
W
W
2.

Jastrzębski Wg

15
13
2
40:11
11
39
W
W
L
W
W
3.

Verva Warszawa

15
13
2
42:14
14
38
L
W
W
W
W
4.

Resovia Rzesz.

15
12
3
39:17
17
34
W
W
W
L
W
5.

Trefl Gdańsk

15
10
5
37:21
21
31
W
L
W
L
W
6.

Politechnika

15
10
5
34:23
23
28
L
W
W
L
W
7.

Stal Nysa

15
9
6
34:26
26
28
W
W
L
W
W
8.

AZS Olsztyn

15
7
8
31:29
29
25
W
L
L
W
W
9.

Skra Bełchatów

15
8
7
28:27
27
23
W
W
W
L
W
10.

Barkom Każany

15
7
8
28:32
32
21
L
W
W
W
L
11.

GKS Katowice

15
7
8
26:31
31
19
W
W
L
W
W
12.

Cuprum Lubin

15
6
9
25:32
32
18
W
W
L
L
L
13.

Kędzierzyn-Koź

15
6
9
27:33
33
17
L
L
W
L
W
14.

Ślepsk Suwałki

15
6
9
22:34
34
16
W
L
L
W
L
15.

CC Radom

15
5
10
20:33
33
16
L
W
W
W
L
16.

KS Norwid

15
4
11
16:38
38
12
L
L
L
W
L
#
Team
M
W
L
SF
SA
PTS
Form
1.

Jastrzębski Wg

15
12
3
40:16
16
36
W
L
W
W
W
2.

Verva Warszawa

15
10
5
34:18
18
31
W
L
L
W
L
3.

AVW Zawiercie

15
10
5
37:20
20
31
L
W
L
W
W
4.

Resovia Rzesz.

15
10
5
35:25
25
27
W
L
W
W
L
5.

Politechnika

15
8
7
32:30
30
24
L
W
W
L
W
6.

Trefl Gdańsk

15
7
8
28:28
28
23
L
W
W
L
L
7.

Kędzierzyn-Koź

15
7
8
24:25
25
22
L
L
L
L
W
8.

AZS Olsztyn

15
6
9
28:31
31
20
W
L
L
L
W
9.

Skra Bełchatów

15
7
8
26:33
33
19
L
L
L
L
W
10.

Stal Nysa

15
6
9
27:34
34
18
L
W
W
L
L
11.

Barkom Każany

15
6
9
23:32
32
17
L
L
W
L
W
12.

Ślepsk Suwałki

15
4
11
20:36
36
13
L
W
L
L
L
13.

KS Norwid

15
3
12
18:39
39
12
L
L
L
W
L
14.

Cuprum Lubin

15
3
12
18:39
39
11
W
L
W
L
L
15.

GKS Katowice

15
2
13
16:42
42
8
L
L
L
L
L
16.

CC Radom

15
2
13
9:43
43
4
W
L
L
L
L
#
Player
Team
PTS
1

Alan Souza

Indykpol AZS Olsztyn

OLS

625
2

Karol Butryn

Aluron Virtu Warta Zawiercie

VWZ

601
3

Bartłomiej Bołądź

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

581
4

Kewin Sasak

Trefl Gdańsk

GDA

541
5

Vasyl Tupchii

Barkom Każany Lviv

BAR

531
6

Artur Szalpuk

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

508
7

Tomasz Fornal

Jastrzębski Węgiel

JWG

504
8

Bartosz Filipiak

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

503
9

Dawid Konarski

PGE Skra Bełchatów

BCH

491
10

Dawid Dulski

KS Norwid Częstochowa

NOR

479
11

Mikołaj Sawicki

Trefl Gdańsk

GDA

473
12

Jake Hanes

Cuprum Lubin

CUP

468
13

Jean Patry

Jastrzębski Węgiel

JWG

466
14

Stéphen Boyer

Asseco Resovia Rzeszów

RSR

455
15

Torey Defalco

Asseco Resovia Rzeszów

RSR

450
16

Zouheir El Graoui

Stal AZS PWSZ Nysa

NYS

424
17

Bartosz Kwolek

Aluron Virtu Warta Zawiercie

VWZ

423
18

Lukas Vasina

GKS Katowice

KAT

421
19

Moritz Karlitzek

Indykpol AZS Olsztyn

OLS

420
20

Bartłomiej Lipiński

PGE Skra Bełchatów

BCH

412
21

Nikola Meljanac

Cerrad Czarni Radom

CCR

411
22

Bartosz Bednorz

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

410
23

Alexandre Ferreira

LUK Politechnika Lublin

LUK

404
24

Norbert Huber

Jastrzębski Węgiel

JWG

402
25

Tobias Brand

LUK Politechnika Lublin

LUK

400
26

Illia Kovalov

Barkom Każany Lviv

BAR

397
27

Michał Gierżot

Stal AZS PWSZ Nysa

NYS

392
28

Remigiusz Kapica

Stal AZS PWSZ Nysa

NYS

369
29

Rafał Szymura

Jastrzębski Węgiel

JWG

359
30

Łukasz Kaczmarek

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

357
31

Jakub Jarosz

GKS Katowice

KAT

353
32

Yacine Louati

Asseco Resovia Rzeszów

RSR

337
33

Adrian Aciobanitei

PGE Skra Bełchatów

BCH

336
34

Marcin Waliński

GKS Katowice

KAT

335
35

Luciano Palonsky

Barkom Każany Lviv

BAR

335
36

Trévor Clévenot

Aluron Virtu Warta Zawiercie

VWZ

334
37

Mateusz Bieniek

Aluron Virtu Warta Zawiercie

VWZ

333
38

Damian Schulz

LUK Politechnika Lublin

LUK

326
39

Paweł Halaba

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

304
40

Szymon Jakubiszak

Indykpol AZS Olsztyn

OLS

300
41

Kévin Tillie

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

299
42

Damian Kogut

KS Norwid Częstochowa

NOR

298
43

Žiga Štern

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

290
44

Karol Kłos

Asseco Resovia Rzeszów

RSR

283
45

Moussé Gueye

Barkom Każany Lviv

BAR

282
46

Klemen Čebulj

Asseco Resovia Rzeszów

RSR

278
47

Kamil Kwasowski

Cuprum Lubin

CUP

276
48

Mateusz Malinowski

LUK Politechnika Lublin

LUK

275
49

Bartłomiej Lemański

PGE Skra Bełchatów

BCH

274
50

Brodie Hofer

Cerrad Czarni Radom

CCR

268
51

Manuel Armoa

Indykpol AZS Olsztyn

OLS

265
52

Maciej Muzaj

Stal AZS PWSZ Nysa

NYS

260
53

Alexander Berger

Cuprum Lubin

CUP

254
54

Jakub Kochanowski

Asseco Resovia Rzeszów

RSR

250
55

Cezary Sapiński

Indykpol AZS Olsztyn

OLS

247
56

Mateusz Poręba

PGE Skra Bełchatów

BCH

246
57

Rafał Sobański

KS Norwid Częstochowa

NOR

240
58

Miłosz Zniszczoł

Aluron Virtu Warta Zawiercie

VWZ

231
59

Andrzej Wrona

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

230
60

Paweł Pietraszko

Cuprum Lubin

CUP

228
61

Wojciech Ferens

Cuprum Lubin

CUP

226
62

Jan Martinez Franchi

Trefl Gdańsk

GDA

223
63

Patryk Niemiec

Trefl Gdańsk

GDA

220
64

Marcin Kania

LUK Politechnika Lublin

LUK

219
65

Aleksander Śliwka

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

208
66

Piotr Orczyk

Trefl Gdańsk

GDA

208
67

Łukasz Usowicz

GKS Katowice

KAT

207
68

Konrad Stajer

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

205
69

Nicolas Zerba

Stal AZS PWSZ Nysa

NYS

203
70

Jan Nowakowski

LUK Politechnika Lublin

LUK

203
71

Vladyslav Shchurov

Barkom Każany Lviv

BAR

194
72

Jurii Gladyr

Jastrzębski Węgiel

JWG

192
73

Dmytro Pashytskyy

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

189
74

Karol Urbanowicz

Trefl Gdańsk

GDA

180
75

Damian Domagala

GKS Katowice

KAT

178
76

Yurii Semeniuk

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

177
77

Wojciech Włodarczyk

Stal AZS PWSZ Nysa

NYS

170
78

Konrad Formela

Cerrad Czarni Radom

CCR

168
79

Bartosz Gomułka

Cerrad Czarni Radom

CCR

168
80

Wiktor Rajsner

Cerrad Czarni Radom

CCR

167
81

Jakub Bucki

Asseco Resovia Rzeszów

RSR

160
82

Andreas Takvam

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

158
83

Cristian-Daniel Chitigoi

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

156
84

Jakub Strulak

Cuprum Lubin

CUP

152
85

Michał Ostrowski

Cerrad Czarni Radom

CCR

149
86

Patryk Laba

Aluron Virtu Warta Zawiercie

VWZ

141
87

Bartłomiej Kluth

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

140
88

Bartosz Firszt

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

139
89

Rafał Buszek

Cerrad Czarni Radom

CCR

138
90

Joaquin Gallego

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

137
91

Ryan Sclater

Jastrzębski Węgiel

JWG

135
92

Bartłomiej Krulicki

GKS Katowice

KAT

135
93

Alieksei Nasevich

Trefl Gdańsk

GDA

129
94

Piotr Hain

KS Norwid Częstochowa

NOR

128
95

Nicolas Szerszeń

Indykpol AZS Olsztyn

OLS

127
96

David Smith

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZKK

123
97

Jakub Macyra

MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUW

120
98

Sebastian Adamczyk

GKS Katowice

KAT

110
99

Bartłomiej Janus

KS Norwid Częstochowa

NOR

108
100

Taylor Averill

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

WAR

103
Season
Winner
PlusLiga 2022/2023

Jastrzębski Węgiel

PlusLiga 2021/2022

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga 2020/2021

Jastrzębski Węgiel

PlusLiga 2018/2019

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga 2017/2018

PGE Skra Bełchatów

PlusLiga 2016/2017

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga 2015/2016

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga 2014/2015

Asseco Resovia Rzeszów